Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
26.9.2024 v 10:48
#177756
Petrs01
POhřeb – to stejný, taky nic. Taky mi to přijde hrozný mučení pozůstalých. Rozloučit se můžu kdekoliv a jakýmkoliv způsobem. Tak jsme to udělali po dohodě s mámou a tak to chceme taky.
Vím příběh – vlastně ho možná znáš taky? – kdy se dotyčná osoba nechala použít jako hnojivo pod zasazený stromek. Což mi přijde krásný.