Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#177756
PetraK

    Petrs01
    POhřeb – to stejný, taky nic. Taky mi to přijde hrozný mučení pozůstalých. Rozloučit se můžu kdekoliv a jakýmkoliv způsobem. Tak jsme to udělali po dohodě s mámou a tak to chceme taky.

    Vím příběh – vlastně ho možná znáš taky? – kdy se dotyčná osoba nechala použít jako hnojivo pod zasazený stromek. Což mi přijde krásný.