Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
26.9.2024 v 10:44
#177753
Petrs
dyk nemusíš mít žádný nobl šaty. Možná ani skuni, pokud jí nenosíš. Kolegyně z práce měla kalhoty. Motorkářka. Není předepsáno nic! A co si myslí nějaká chemlovová baba nebo ouřada, ti může být putna.
A přesně – se dvěma kámoši si pak zajít na oběd a ahoj. 🙂
Ty tady překonáváš pro nás ostatní nepřekonatelné a pak se bojíš něčeho, co bude trvat i s obědem hodinu a půl…
I kdyby to byly jen ty úřední věci, stojí to za to. Nemládnete. Nevíte, čemu budete čelit. Pokud o tebe Petr stojí, přestala bych s prokrastinací.
Konec nevyžádané rady.
Amen.