Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
Petrs01
mám přítelkyni. A nebudu ji jmenovat, ale musím tu její příběh napsat. Chodila kdysi roky s toxickým partnerem, vztah se nevyvíjel, blížila se třicítka, padla třicítka… nakonec rozchod. A ona se jeden večer opila… no, opila… prý se tak zřídila, že to bylo jak z filmu. Ta přítelkyně je velmi krásná, vůbec ne jako dnešní tuctovky na instáči… je hubená jak lunt a její krása by se spíš dala přirovnat kráse filmové hvězdy. Navíc je teda ještě vzdělaná a moudrá. A tak se prý ožralá motala v košilce v noci po bytě, na hlavě tmavou vlnitou hřívu pomačkanou do všech stran, až si otevřela počítač a poslala seznamovací inzerát. Čehož ráno litovala. Ale ozval se jí chlapík, který ji ve svém projevu zaujal a tak svolila ke schůzce. Na tu on přišel se svetrem zastrčeným v nějakých děsných kalhotách… nicméně ten jeho projev byl pro ni stále ryzí.
A tak mávla rukou nad úpravou a dala tomu šanci. Za dva měsíce se dozvěděla, že jde o vysokého manažera jedné velmi velké společnosti. A on zjistil, že ona není zlatokopka.
Brali se po dvou měsících známosti, na maloměstě, v civilním oblečení, bez prstýnků a jen se dvěma přáteli jako svědky.
Jsou spolu dodnes, mají dvě krásný a šikovný holky a přestože mají hodně peněz, na odiv to rozhodně nedávají.
zazvonil zvonec….
takže Petro – jde to bez toho cirkusu kolem. 🙂