Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#177670
PetraK

    Kimi
    to se tak pěkně moc pěkně čte, jak se sžíváte a užíváte si lidskopsí společnosti. On si to časem sedne a Betynka už bude chodit jen a jen domů, přeci jen, nejste od bývalýho bydliště daleko.
    Podrbej ji holčičku střapatou.