Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
24.9.2024 v 11:29
#177670
Kimi
to se tak pěkně moc pěkně čte, jak se sžíváte a užíváte si lidskopsí společnosti. On si to časem sedne a Betynka už bude chodit jen a jen domů, přeci jen, nejste od bývalýho bydliště daleko.
Podrbej ji holčičku střapatou.