Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
Kuskus
Když tys matla,tak já patla?,ne nebudu ho zkoušet, radši tu mrkev sním syrovou.A tvoje krůtí kostky,cos tu jednou dávala byly ňam.
Já ten vozík odbržďuju když si ho dávám k posteli, protože jak to koleno špatně ohýbám tak abych nohu dala z postele a do postele.Tak se jim jezdí snadno.?Ale já už dycky kousek popojdu,u postele mám i bedle,tak je to dobrý.Občas to sice nevyjde na 100%,to pak počítám hvězdičky,jsem sprostá,a přemýšlím jestli jsem jenom omlácená nebo pomlácená??tuhle jsem zrovna chodila po zadku po chodbě, přemýšlela jestli je něco úplně v pr…li nebo bude stačit Novalgin a ty dva rezatý měli náramnou prcu z toho jak mi chytat provázek u tepláků???
Teď jsou všichni po snídani, včetně Trixie která jim dočistí talířky a vdechne další část konzervy a kočicí granule.