Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#177612
Petrs01

    Jsem vokenní úchyl. Okna jsou od toha, abych VIDĚLA ven. No a tady se zneviditelněj prakticky každým deštěm. Taky už se s tím ale nijak necrcám, vezmu mokrej ručník z Evy, ojedu černotu hrubou stranou, doleštím jemnou a odcházím na další. Fakt, bez chemie, bez leštění, frk frk. A je to čistý a průhledný a bez šmouh a kapek. Než zase zaprší.