Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Sem drobátko zfetovaná 😀 , natírala jsem včera dveře týkovým olejem a to je vám, když je to koncentrovaný, takovej smrad, že to cejtím ještě teď. Ale stihla jsem natřít dvoje dveře a jedny futra komplet, dneska budu pokračovat. Ohaři jsou po víkendu KáÓčko, tak budou mít domácí režim a já mám před sebou spoustu práce, to máte:
* Sundat a uklidit prádlo
* Dát péct maso, abychom nebyli hlady, páč na nic jinýho nemám čas
* Vyvenčit ohaře
* Natřít dvoje dveře a futro
* Připravit k odeslání povodňovej balík pro Peťu
* Připravit k odeslání vajcobalík pro Megi a ubytovat tam kalendáře, neb jí za chvíli dojde zásoba, dárky od Thielli, plata od vajec a bubliny
* Uvařit poblifku
* Dát dlábes ohařům
* Udělat špagety carbonára
* Sežrat špagety cabronára
* upadnout na gauč.
Na to poslední asi nedojde.
Thielli
Talinka byla roztomilá a v obavách, že když k nám takhle v jeden den přijelo tolikatě psů……tak jestli si nějakýho nehodláme nechat 😀
Kimi
Zrzavčí stolní kalendáře dorazily, též nástěnný od Helppes.
Dnes mě navštívil synovec s rodinou – synci 7 a 9 let, tak si Betynka zase užila mazlení.
ha tak supr, už jsou na místě. Doufám, že se líbi. A Betynka musí být v sedmým nebi.