Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#177587
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Sem drobátko zfetovaná 😀 , natírala jsem včera dveře týkovým olejem a to je vám, když je to koncentrovaný, takovej smrad, že to cejtím ještě teď. Ale stihla jsem natřít dvoje dveře a jedny futra komplet, dneska budu pokračovat. Ohaři jsou po víkendu KáÓčko, tak budou mít domácí režim a já mám před sebou spoustu práce, to máte:
    * Sundat a uklidit prádlo
    * Dát péct maso, abychom nebyli hlady, páč na nic jinýho nemám čas
    * Vyvenčit ohaře
    * Natřít dvoje dveře a futro
    * Připravit k odeslání povodňovej balík pro Peťu
    * Připravit k odeslání vajcobalík pro Megi a ubytovat tam kalendáře, neb jí za chvíli dojde zásoba, dárky od Thielli, plata od vajec a bubliny
    * Uvařit poblifku
    * Dát dlábes ohařům
    * Udělat špagety carbonára
    * Sežrat špagety cabronára
    * upadnout na gauč.

    Na to poslední asi nedojde.

    Thielli
    Talinka byla roztomilá a v obavách, že když k nám takhle v jeden den přijelo tolikatě psů……tak jestli si nějakýho nehodláme nechat 😀

    Kimi
    Zrzavčí stolní kalendáře dorazily, též nástěnný od Helppes.
    Dnes mě navštívil synovec s rodinou – synci 7 a 9 let, tak si Betynka zase užila mazlení.

    ha tak supr, už jsou na místě. Doufám, že se líbi. A Betynka musí být v sedmým nebi.