Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
18.9.2024 v 20:21
#177476
Dnes Betynka rozšířila svou aktivitu po dobu mé nepřítomnosti. Byla jsem u dochtorky kvůli prodloužení zdravotní způsobilosti k řízení auta, dopadlo to, další dva roky můžu bejt Éliška.? Betynka kromě toho, že zase škrábala zeď, taky přerovnala poličku, kde mám několikero párů bot, které aktuálně nosím. Naštěstí boty nepoškodila, jen je stáhla z poličky. Doufám že její aktivity nepřerostou k ničení, pak by klec byla velmi aktuální.?