Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
17.9.2024 v 20:09
#177437
Fifi
o kus dal na prijezdovy ceste clovek srazenej autem, takze hasici, sanitky, cajti…
no, ty bláho!! Snad nedošlo na nejhorší??
Já teď jela potmě z New Bubu a v protisměru idiot na kole, byčiglista, polykač kiláků a vůbec, vůbec nebyl vidět, ale fakt. fuj. byla jsem ráda, že je v protisměru.
Mirko
to se nečte dobře, je mi jasný, jak Ti je. Ale třeba by se něco podpůrně dalo, jak říká Fifi?