Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
17.9.2024 v 19:48
#177435
Zlatko, trosku ano, ale jen primerene. Je to blazen, to jako doslova. Dneska byl zvazenej na veterine, na necelym roce veku ma 25 kg. A zrovna jsem se s pani doktorkou bavila o jeho kastraci, shodly jsme se, ze nejdriv na dvou letech do toho pujdeme. Potrebuje dospet, dorust, taky pak treba nebude tak nebezpecnej na osetrovani pro doktory… Pry Pepin vypada jako zlej pef, vzhledove. Ale v ordinaci byl hodnej, nechal se od ni podrbat, nechal si zatoulany varle nahmatat, na „cekej“ s prokrmovanim to pekne zvladnul.