Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
13.9.2024 v 6:44
#177301
Tak jsem se koukala na Rakušáky kvůli počasí,nejhůř to odhadují Mariazellard po Vídeňský les,300 i přes 300 na m,pak okolo Krnova,294 na m ,tady po okolí okolo 104 .
V neděli měla být pouť ,tak nevím.
Taky tam píšou, že ve vyšších polohách až metr sněhu,bojí se co bude v Brennerským průsmyku.Tam muž několikrát uvízl.