Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
12.9.2024 v 20:20
#177290
Thielli
Zbývá tichá motlitba.
já bych dala klidně i hlasitou. Aby to bylo co nejdál slyšet.
DON’T SER ME !!! ?
dybys to neřikala, tak mě to rozhodně ani nenapadne 😀