Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#177237
Kimi

    Dnes jsme měli u kynologů tradiční den pro prvňáky. Nejdřív jsem jim vykládala něco o psí povaze a o chování ke psům.? Pak kolegyně předvedly nějaké ukázky venku – s německým ovčákem, chodským psem a novofundlandským psem. Nebylo to jen klasické cvičení, ale tak trochu cirkus, aby to děti bavilo.? S Betynkou jsme jen přihlížely, ale když všem bylo dáno volno, Betynka si užila mazlení velebohatě. Zejména holčičkám se malý pejsek zalíbil, běhaly s ní po cvičáku, pobraly si u mě spoustu pamlsků, aby mohly rozmazlovat. Seděla jsem a přihlížela. Přišel ke mně chlapeček, že by chtěl psa, ale zatím prý nemá. Asi to měl od rodičů, ale byla jsem překvapená, jak rozumně mluvil, že pejsek je velká starost a odpovědnost. To jsem mu potvrdila, ale ještě jsem ho ubezpečila, že pejsek, správně vychovaný je také radost a štěstí. Po návratu domů Bety většinu času chrupká na gauči.?