Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024 Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024

#177228
PetraK

    Petrs01
    no tam kde takový nebezpečí nehrozí -takže třeba k antilopám 🙂

    jasně, že by chybělo to, přežijou jen nejlepší, ale když tohle společenství začne praktikovat – získá výhodu před ostatními. A je s podivem, že na to ještě nepřišli.

    Ti buvoli teda, jak píše Maya, asi už i jo. Já si právě vžycky u nich říkala, proč sakra nejde to stádo toho dotyčnýho zachránit. Mají silnou kůži, nějakej rychlej kousanes, škrábanec, není takový hrozný. A on i jeden buvol, dokáže lvům nadělat paseku, natož, když se jich tam nařítí horda.