Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
11.9.2024 v 12:29
#177228
Petrs01
no tam kde takový nebezpečí nehrozí -takže třeba k antilopám 🙂
jasně, že by chybělo to, přežijou jen nejlepší, ale když tohle společenství začne praktikovat – získá výhodu před ostatními. A je s podivem, že na to ještě nepřišli.
Ti buvoli teda, jak píše Maya, asi už i jo. Já si právě vžycky u nich říkala, proč sakra nejde to stádo toho dotyčnýho zachránit. Mají silnou kůži, nějakej rychlej kousanes, škrábanec, není takový hrozný. A on i jeden buvol, dokáže lvům nadělat paseku, natož, když se jich tam nařítí horda.