Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
11.9.2024 v 11:33
#177226
šli by jinam
kam??? Ostatně lvi loví ve smečkách, ne? Takže zatímco by stádo bránilo jednoho, na druhém konci by přicházelo o jiné. Dost neefektivní.
Navíc je to přesně to, co v naší krajině chybí – přirozený výběr, kdy přežijí nejlepší. Nemocné či vážně zraněné zvíře se tam rozhodně netrápí dlouho.