Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
11.9.2024 v 11:25
#177225
Maya
ja uz kolikrat videla videa,
fakt? Já zatím ne, ale je pravda, že jak nic nestíhám, tak prostě nic nestíhám 😀
Ale pořád si myslím, že stádo velkých kopytníků by jen už tím, jak tam naběhne, v houfu, tak mají šanci bez větší úhony a že by to naopak bylo ku jejich prospěchu, protože pak by zas ty šelmy časem došly k tou, že se to nevyplatí jim a šli by jinam…. ty buvoli zvlášť by to v pohodě dali.
Já sice nic nestíhám, ale zítra dneska, dneska se jedu podívat do tiskárny, abych viděla, ešivá udělali ten kalendář tak, jak mají. Juhůůů to se těšim.