Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
10.9.2024 v 12:23
#177113
Černej čaj
Já mám ty zatemnovací závěsy a hodně to pomohlo.
V Lidlu jsem si koupila malou klimatizaci,super věc.Jinak celý léto spím pod bavlněným prostěradlem,druhý mám pod sebou,fakt na ta vedra super.