Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
9.9.2024 v 20:48
#177081
Tak koukám, že zas máme některé společné neduhy.?⚕️ Už léta trpím na krvácení z nosu (epistaxe), párkrát mi zastavovali krvácení na pohotovosti nebo v nemocnici, vždycky se snažili tu cévku uzavřít, jednou se jim ovšem podařilo udělat mi dírku do nosní přepážky, s čištěním nosu musím velmi opatrně. To krvácení se dá zmírnit až zastavit houbičkou Surgispon – k mání v lékárně, na první pohled připomíná molitan.?