Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
6.9.2024 v 11:57
#177009
PetraK
Tak at to z tebe ryvhle sleze! Super ze ste si uzily na kaficku a s divadlem to taky zni jako super akce:)
Maya
U nas neco takovyho je taky a mozna ani ne omezeny na.duchodce
Kdo je dnes cely den ve meste a zapomel si doma penize tak je od 6h rano hlady:D a jeste mi ujel o 2 minuty bus, takze se hladovka prodlouzila o hodinu:D
Jen prijedu dom, najim se, pomazlim pejsky a musim zpet do brna:( ale tentokrat se vsim snad:D