Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
5.9.2024 v 8:37
#176936
u nas v chatach jednou ukradli i plechovy strechy z par chaticek 😀
a to tam uz dost lidi bydli trvale, takze neni ta oblast v zime uplne opustena, ale stejne jsou tam policajti porad