Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
4.9.2024 v 16:09
#176918
Zlatko,
budulínek… nevím. Jen jsem napsala té paní, ať je opatrná s výběrem a popřála šťastnou ruku na nové majitele. Ona nijak nereagovala. Ten pes je krásný. Pokud tam nebude nějaký výrazný povahový nebo zdravotní průser, bude brzy pryč.
No a vzhledem k tomu, že jak jsem pana Brtnika poznala a shledala ho jako opravdu mimořádný exemplář svého druhu (v tom pozitivním smyslu slova), prostě mu nemůžu udělat to, že bych mu do omítky podstrčila tuhle srst.
Navíc by si toho mohla všimnout pani Zrzavcová a seřvala by mě. No a protože vím, jaký to je, když paní Zrzavcové začne dýmat z nozder, nebudu to pokoušet. Potřebuji ta vajíčka. ??????????