Fóra › Ostatní › Kecací bab(y)í léto 2024 › Odpověď na: Kecací bab(y)í léto 2024
29.8.2024 v 17:31
#176701
Fifi
To je pozdrav:D
Tak my sme meli obe varianty kvuli moji praci, ale v praci to nakonec vse vyslo, ale stejne teda jedem zitra tak nevadi, dneska jeste pomuchlam pejsky poradne.
Kdybyste videli ten charlieho pohled jako „ty me chces vyhostit ze sprchace? “ kdyz sem se sla vcera umejt:D
Lity lity se stipancem, to chcr namazat a preju odpuch co nejdrive:)
Andulky u mirky maj celej obyvak:D ma to tam pro ne moc hhezky, ale nepoznam kterw je ktera. Ta tmavsi je polinko?
Ma byt pekny vedro i celej pristi tyden, tak nam vsem preju zdarne preziti. Muj kolega nejprotibnejsi ma.dovolenou celej tyden, to bude pohodicka:)