Odpověď na: Kimin gauč

Fóra Ostatní Kimin gauč Odpověď na: Kimin gauč

#176562
Thielli

    Kimi,

    one ona není úplně kapesní, ona je i psisko! Je co hladit. ?
    Hezké psisko, děkujeme za obrázky.
    A že se „narodila“ do nové etapy svého života, klidně zapějeme: „hooodně štěéééstí, zdraví, hodně štěěstí, zdráááví – vám oběma pospolu, povenku i u stolu.