Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
26.8.2024 v 20:22
#176562
Kimi,
one ona není úplně kapesní, ona je i psisko! Je co hladit. ?
Hezké psisko, děkujeme za obrázky.
A že se „narodila“ do nové etapy svého života, klidně zapějeme: „hooodně štěéééstí, zdraví, hodně štěěstí, zdráááví – vám oběma pospolu, povenku i u stolu.