Odpověď na: Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024 Odpověď na: Kecací léto 2024

#173148
Milena z Prahy

    Denny,
    ty jo, to je plážička jak lusk. Tak jen aby zůstala takhle prázdná ?. Jedete do apartmánu?

    Jinak jsi mě inspirovala tou včerejší jídelní fotkou. Jak je teď ta sezona jižanských meruněk, který nejsou syrový většinou nic moc, tak já z nich dělám rychlej džem v rendliku. Vždycky jen trochu ovoce a cukru, pět minut to míchám na sporáku a nechám vychladnout. Jíme to na chlebu s máslem nebo přidáváme do jogurtu: