Fóra › Ostatní › Kecací léto 2024 › Odpověď na: Kecací léto 2024
Vodu pustili zřejmě chvíli před šestou. Jako ono pro nás sranda, obzvlášť když muž přišel z práce s plnými kanystry, ale takovej pečovatelák vedle, tam museli mít od rána srandy kopec (a kdyby jenom srandy, že ano). Ti by měli veselo i kdyby měli cisternu pod oknem. Neměli. A představa, jak se celej Prosek postupně plíží s lopatkou do parku… bo čtyřčlenná rodina nemající čím spláchnout… to prostě nedáš.
Kusovky – on to Vašek žral… akorát to v něm pak klidně celej den leželo a pak ho to zase opustilo. Prostě to dost zhltal a jeho trávení ty kusy nedalo. Takže jsem několikrát zkusila jestli se trávení nepolepší a pak jsem to zkoušet přestala.
Beru od Žufrika hlavně ty šestikusový balení, to vychází cenově výborně a kvalita taky vypadá dobře. Druh neřeším, bo když to můžu žrát já, může i můj pes. Vepřové teda jen výjimečně, ale to proto, že je hodně tučné.
PetraK – užijte si to a dobře dojeďte tam i zpět!