Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
22.3.2024 v 15:13
#169523
Maya
jojo, to sou dnesni…
tak zrovna dneska sem myslela na to, ze tam u vas je chladneji, blanik rip sem sla pred rokem vlastne a tam teprve rasilo sem jaterniky….
zkusila sem ten recept od petry https://www.toprecepty.cz/clanky/6597-hit-internetu-nepeceny-jablecny-cokoladovy-dort-jen-ze-dvou-ingredienci-je-krasne-vlacny-a-na-pripravu-snadny rozmixovala banany, doma mam jen 1,5 cokolady… nalila sem pulku do misky a druhou sezrala hned 😀
Zlatka
pekna dvojka 🙂