Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
22.3.2024 v 8:40
#169511
cernejcaj
40 za seltii? tak to me prekvapuje taky
ale zas na druhou stranu seltie prekvapive neni az tak bezny plemeno, tak mozna proto
nevim kolik teda ted stoji lapiny, kdyz uz jich je tady celkem mraky, ale Lokinek pred temi lety byl mnohonasobne levnejsi a to jich tu byla jen stovka
spicove asi jak kteri, co vim pomici a keesove lezou i pres 50, ale nejaky obyc nemci se do dvacky koupit daji
ale taky myslim, ze pro spoustu lidi je cena 30+ uz pres caru a jdou radsi do bezpapiraka, protoze chteji si psa koupit a ne hledat nejaky vhodny stene po utulcich
MirkaD
at to u zubare neboli
EvaC
to jsou krasny fotky