Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#169511
Maya

    cernejcaj
    40 za seltii? tak to me prekvapuje taky
    ale zas na druhou stranu seltie prekvapive neni az tak bezny plemeno, tak mozna proto
    nevim kolik teda ted stoji lapiny, kdyz uz jich je tady celkem mraky, ale Lokinek pred temi lety byl mnohonasobne levnejsi a to jich tu byla jen stovka
    spicove asi jak kteri, co vim pomici a keesove lezou i pres 50, ale nejaky obyc nemci se do dvacky koupit daji
    ale taky myslim, ze pro spoustu lidi je cena 30+ uz pres caru a jdou radsi do bezpapiraka, protoze chteji si psa koupit a ne hledat nejaky vhodny stene po utulcich
    MirkaD
    at to u zubare neboli
    EvaC
    to jsou krasny fotky