Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
to uz neni papirak za 15 a bezpapirak za 10, to je papiram za 40 a bezpapirak za 20…
No to uz davno neni, nemuzes porovnavat ceny stenat s PP pred 14 lety a nyni, zejmena za covidu se ceny vsech psu (PP i voresi) uplne zblaznily.
Zalezi na plemeni, ale vetsinou pod 15 najdes s PP neco tezko, vlastne klidne NO, spice, nejaky takovy podobny.
Selticky by se asi daly sehnat i za min nez za 40 – za tu cenu mas u rtw stene po tech nej top pracovnich rodicich/zahranicni spojeni treba. Chnapu, ze pro tebe je to sok, ja ceny psu sleduju nejak prubezne, tak me to neprekvapilo.
A nerekla bych, ze ceny poctivych chovatelu nahravaji mnozkam. Naopak tomu je, nejaky ty bez PP srackoidni mnozky parazituji na plemenech. Nic, to by byla diskuze dlouha, nebudu se do toho poustet. Vorech z utulku to jisti, ne? 🙂