Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#169459
cernej caj

    Zlatka
    Je fobre ze uz lepsi a kici sou super:D jak te vsude kontrolujou:)

    PetraK
    V BK sem nemohla mit psa, ale taky to tady mam hrozne malicky, do loznice se nevejdou a aby byli v kuchyni celej den sami…
    Privezla sem si je z BK sem, a kdyz odesli, tak sem vybavu dala kachne. Jako morce za me dobry kozna kdyz nemas toho psa nebo vhodny zvire pro deti, ale pes se vleze na postel a dalsi misto navic nepotrebuje, morce na posteli mit nechces a klec musis mit tak abys maximalizovala ze je s tebou.. ne nekde v mistnosti kde 1x denne stravis 10 minut…