Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
21.3.2024 v 10:47
#169459
Zlatka
Je fobre ze uz lepsi a kici sou super:D jak te vsude kontrolujou:)
PetraK
V BK sem nemohla mit psa, ale taky to tady mam hrozne malicky, do loznice se nevejdou a aby byli v kuchyni celej den sami…
Privezla sem si je z BK sem, a kdyz odesli, tak sem vybavu dala kachne. Jako morce za me dobry kozna kdyz nemas toho psa nebo vhodny zvire pro deti, ale pes se vleze na postel a dalsi misto navic nepotrebuje, morce na posteli mit nechces a klec musis mit tak abys maximalizovala ze je s tebou.. ne nekde v mistnosti kde 1x denne stravis 10 minut…