Odpověď na: Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec Odpověď na: Pudlí kotec

#169455
Thielli

    Když jsem viděla to tvoje psaní, úplně jsem se zasnila, že třeba někdy, až dostavíte, třeba by šlo jet takhle někam na jaře na tři dny na hory ve více kusech…
    kde by majitelé objektu zvládli i těch několik psisek a my bychom po výletu seděli na zápraží u kafíčka a na louce se pásli psi…

    teda jen ta hnědá koza by byla uvázaná u kolíku. ?

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 2 měsíci uživatelem Thielli.