Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
21.3.2024 v 9:58
#169455
Když jsem viděla to tvoje psaní, úplně jsem se zasnila, že třeba někdy, až dostavíte, třeba by šlo jet takhle někam na jaře na tři dny na hory ve více kusech…
kde by majitelé objektu zvládli i těch několik psisek a my bychom po výletu seděli na zápraží u kafíčka a na louce se pásli psi…
teda jen ta hnědá koza by byla uvázaná u kolíku. ?
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 2 měsíci uživatelem Thielli.