Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#169232
PetraK

    černej čaj
    volala, volala 😀 😀 (nás zabije tetkon :D)

    U nás fakty mrzlo, mínus tři až mínus jedna . Myšleno u nás doma Praha prt. Museli jsme škrábat. Už včera byla ziminka. A ono je to jasný, že se udělá zima, jak začnou kvést trnky a špendlíky, je to jasný,přijde citelný ochlazení a nebo min. fakt nevlídný počasí. tyhle dva keříky-stromky to vždy spolehlivě detekujou. Ještě nikdy se mi nestalo, že by to neplatilo.

    kdy půjdu nevím, zatím to beru jako příjemnou výmluvu, že nemusím, do tý zimy…kdo by šel, že jo 😀

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 2 měsíci uživatelem PetraK.