Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
14.3.2024 v 15:26
#169088
MirkaD
jojo, znam, mozna sem na nem byla tenkrat i v kine pred 20 lety 😀
a loni na dovce sme se divali s muzem, protoze na chate byli nejaky dvd
delam z domu, ale sem zdrzela v praci, a nez sem vypla firemni notebook a zapla domaci pc :D:D
Maya
je to docela velky, ale kdyby se to nikomu fakt nehodilo, tak mozna bych zkusila pro feri, ale ona nechce moc lezet ani na te vetbetce co je v kuchyni, ale tohle je mekci a ona je princezna na hrasku 🙂