Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
14.3.2024 v 11:12
#169069
Už jsem tu psala, že mám velmi praktickou pejskařskou kabelku od 4dox s nápisem Nejlepší panička, což jistě jsem.?? Pamlsky v kapse nosím zcela vyjímečně, taky spíš pro Goliho, jinak levá kapsa klíče od bytu, pravá klíče od auta. Těch psích kámošů potkáváme víc, a když jdu bez Goliho a nemám pamlsky, přiřítí se aspoň pro podrbání.