Odpověď na: Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec Odpověď na: Pudlí kotec

#169069
Kimi

    Už jsem tu psala, že mám velmi praktickou pejskařskou kabelku od 4dox s nápisem Nejlepší panička, což jistě jsem.?? Pamlsky v kapse nosím zcela vyjímečně, taky spíš pro Goliho, jinak levá kapsa klíče od bytu, pravá klíče od auta. Těch psích kámošů potkáváme víc, a když jdu bez Goliho a nemám pamlsky, přiřítí se aspoň pro podrbání.