Odpověď na: Pudlí kotec Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec 14.3.2024 v 10:52 #169068 Thielli Kimi wrote: Když nejdu s Golim, stěží mi věnují pohled. A to nevíš, že musíš nosit pamlsky pořád? ?? Prostě v levé kapse klíče, v pravé pamlsky.