Fóra › Ostatní › Pudlí kotec › Odpověď na: Pudlí kotec
14.3.2024 v 10:06
#169063
No, je to nefér koláž. Je to focené asi tak deset minut potom, co byla pživezena domů po operaci toho utrženého vazu. Neudržela ani tlamu, sliny jí tekly, byla ještě zfetovaná… Cizího bych takto nedůstojně nefotila.
Naopak utužujeme vztah. Hodně se sní mazlím a včera na psí louce, kde bylo kolem 15 psů si i lehla a pozorovala je. A já byla u ní a hlídala jí zadnici.