Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#169052
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Helejte, sem fčéra byla jako ten Ladislav. Mrkvička. Totál ale. JÁ!!!! šla do postele v devět hodin??? Já??? A v půl desátý koma? A pak až ráno? Dvě hodiny jsem se luftovala s ohařema, udělala večeři, vyprala houbu a upadla do bezvědomi? No…. asi jaro si vybírá svou daň. nebo nevim. Ale venku bylo krásně, luxusně a nádherně, sem se kochala úplně jak pan Hrušínskej. Ale sem nepřednášela, to ešče ne 😀

    černej čaj
    to je supr, že noženka se polepčuje, nemusí tím pádem do polepčovny. to ta moje asi bude muset. Se taky polepčovala, dva dny tetkon a najednou si to asi rozmyslela.
    A bezva, žes sem hodila to upozornění.

    Mirka koukám, se asi taky už vylepčuje?
    martin asi nikdy ty psy moc nepozoroval, co? 😀