Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
13.3.2024 v 13:24
#168999
Zlatka
Nojo tak chce zelmacku nekyselou, to chapu:D
Noha dobry, kdyz ji malinko zatezuju tak uz to ani necitim ale i tak se snazim i po byt3 alespon s 1 berli.
PetraK
Akorat nemam doma tak velkej stul jak v kanclu tak nemuzu natahnout nekocny kolinko:D