Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
13.3.2024 v 11:42
#168986
MirkaD
ja ti privezu na pujceni moje narozeninovy detektivky, ty se ti budou libit.
A znas detektivky od Edgara Wallaceho? stara anglie, taky moc hekzy. taky ti muzu nejaky vzit.
Ja uz mam santiago skoro docteny, musim rict, ze ty jeho prvni dve sem musela vzdy na delsi dobu odlozit, protoze to bylo sice vtipny ale misty proste uz zdlouhavy a nudny, tady tyhle okamziky nenastavaji.
tak dnes po 9 letech poprve prace z domu 😀 ale to zarizeni co sem si musela koupit funguje, vcera sem to celej vecer zapojovala, rovnala kabely, nejak tomu davala stabni kulturu ale az do konce pristiho tydne nemusim do prace 🙂
dobry je, ze na obedovce nemusim psat z mobilu ale ze svojeho pc 😀