Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#168895
MirkaD

    Asteris-tak setkání strakáčků muselo být boží:-)
    ten loveckej pud je škoda u nich…
    mě dřív fenku strakáče hodně doporučovala kamarádka ze cvičáku,
    ale ten lovecký pud by mě vadil….
    a jinak si nedokážu představit vycházku tolika kníračů…..
    oni jsou ti knírači takový uvrčení….jak jednou psala Eva co má středáka,knírači jsou takový samonasírací:-)