Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
12.3.2024 v 16:00
#168895
Asteris-tak setkání strakáčků muselo být boží:-)
ten loveckej pud je škoda u nich…
mě dřív fenku strakáče hodně doporučovala kamarádka ze cvičáku,
ale ten lovecký pud by mě vadil….
a jinak si nedokážu představit vycházku tolika kníračů…..
oni jsou ti knírači takový uvrčení….jak jednou psala Eva co má středáka,knírači jsou takový samonasírací:-)