Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
11.3.2024 v 7:59
#168758
Nechtěl byste někdo malý kulatý pelech, ne klasický, ale takový jako bobek s chlupama, prací, téměř nepoužitý, když tak vyfotím
zakoupeno před lety pro kočky, víceméně furt ignorováno, tak jsem se rozhodla, že to dám pryč
nechám to za poštovný