Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
Ahoj všichni marodi nešťastní ☹️ je mi vás líto. Moc vám přeji, ať přečkáte tu nezbytnou léčící dobu, ať už se vše jen hojí a uzdravuje a žádná recidiva. ?
Fifi
přesně na Pedra jsem si vzpomněla a na tvé vyprávění. Co ta tvoje záda? Nějaké pokroky?
Hádej hádači – závěr
Hnědá nás prostě opět PŘEČŮRALA. ??
Na schovku s nimi hrajeme odmala, hnědá vždycky kontrolovala, zda ještě smečku vidí a jakmile neviděla, běžela. A na to jsem včera i spoléhala. Že se madam pěkně proběhne za toho ignora.
Tak ne. Madam si včera ověřila, že se na nás může spolehnout, že ji nikdy nikde nenecháme. Tím si drápem připsala další body na svou stranu. Při své inteligenci si to bude pamatovat a já se už nemůžu spolehnout ani na to, že si mě bude hlídat. ? Hlavně, že se v autě pořád klepe jako osika ?
A gratuluji všem nálezcům hnědého fleku kdesi v dáli. ?