Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
9.3.2024 v 19:29
#168679
Mirko
kašel se většinou lidí drží dlouho, i když dávno nejsou infekční, kašle se lidé zbavují měsíce. To zase nejsem taková hysterka, abych metala blesky, když někdo v obchodě zakašle. Myslela jsem, když je opravdu nemocný, takové ty skelné oči, kapénky kolem sebe jako svatozář a od teploty se jí rozteče čokoláda, kterou markuje.
Ale to platí pro všechna povolání. Prostě rozeznat, kdy to kolem sebe rozprskám a kdy už ne.
Ale ty se hlavně vylež. Evidentně v tobě má mejdan bambilion bacilů.
Fifi
také jsem se chvíli dívala, to má pak zase jeden mindrák, když vidí ty vychované pséky… ?
zvlášť potom, co dnes předvedla hnědá…
Kimi
na kloučka hezká říkanka ?