Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
9.3.2024 v 18:27
#168677
straěně mě bolí krk a ty záda,,,
s oka levýho mám škvíru…
když si lehnu motá se mi hlava…
nemůžu číst,
nemůžu ležet..
teda ležím,ale je to na en…
jsem říkala máti s Martinem at jdiu na veterinu,že našly v lese opičku a utratí mě…:-D
bože,když už su nemocná,tak mě zas nemusí být mega blbě…
tak nějak trochu blbě …
rýma se drží hlavy jak klíště svina….
Dafima na zádech hrčku…že by furt po těch lékách?
Martin s něma byl 2 krát venku,odpo a ráno,ted se mnou už xx hodin leží v posteli..
andulky už se mají rádi:-)
Kimi-hezká zimní básnička!!!
miluju zimu…,když mě není zima…