Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#168677
MirkaD

    straěně mě bolí krk a ty záda,,,
    s oka levýho mám škvíru…
    když si lehnu motá se mi hlava…
    nemůžu číst,
    nemůžu ležet..
    teda ležím,ale je to na en…
    jsem říkala máti s Martinem at jdiu na veterinu,že našly v lese opičku a utratí mě…:-D
    bože,když už su nemocná,tak mě zas nemusí být mega blbě…
    tak nějak trochu blbě …
    rýma se drží hlavy jak klíště svina….

    Dafima na zádech hrčku…že by furt po těch lékách?
    Martin s něma byl 2 krát venku,odpo a ráno,ted se mnou už xx hodin leží v posteli..
    andulky už se mají rádi:-)

    Kimi-hezká zimní básnička!!!
    miluju zimu…,když mě není zima…