Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
8.3.2024 v 12:32
#168590
Milena… takove jsou pro mne nejhezci. Nejely pul sveta na lodi. A jsou nezne. ?
EvaC…. zrovna, když jsem dnes funěla na kole do práce a říkala jsem si, že jsi na těch horách nějak proklatě dlouho… ?
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 3 měsíci uživatelem Thielli.