Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
7.3.2024 v 13:34
#168536
takový mazec
jo. A zejména když pak jedeš víc a víc, vono je to trošku droga. A „kdo se neklepe, plaval pod svoje možnosti“ 😀
Ale i po tom rekreačním tělo potřebuje aspoň den vynechat. Startujou se tím ty různé blahodárné procesy, tak jim na to prostě musíš dát čas.