Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
7.3.2024 v 12:09
#168532
Thielli
Naopak, pixkslicka ma petrs dost co ucit:D treba ze nudnej pes je taky pes:D
Ja naopak se ennecham.zlakat k nicemu, ale koupim si dnes nejaky ten nobl plavkovej vrsek a pujdu s nim do 38-40 vody, jedina pro me prijatelna:D
Taky hych se mohla podivat na nejaky video jak se plave znak, tak pro naznak kdybych chtela plavat protoze prsa nesnasim a s hlavou nad vodou je to lamac krku a co snim mam ty potize tak takhle plavat fant nemuzu