Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#168347
cernej caj

    Petrs01
    Ma to zadarmo kamos, pronajimat to za 5k rocne napul s tatoy a k tomu voser s danenim, to uz me nevytrhne.

    Takze fakt az to pude, tak to prodam.

    Doba na pracaku byl jedinej cas kdy sem nemela 3-5x tydne zachvaty… mrla sem je 1x za 2 mesice… a muzu rict, ze bych to brala okmazite ted hned, do prace na pul uvazku pro radost a penize nekde do investic…

    Maya
    Jenze podle me rozdil v tom, co ty nechvcs (a to se da pochopit, ze clovek k tomu ma nejakej postoj) ale zaroven mi prijde prasteny neco nekomu dat, ale treba zakazat mu to pordat, kdyby on chtel… dat neco s bremenem, ze si dedic nemuze nakladat jak jemu prijde vhodny.