Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#168259
Zlata

    Petrs
    Neboj,bez právní porady ani ránu,zdokumentovaný mám vše co lze,a ano,věcné břemeno máme zaevidované.
    Já dlouho byla zticha, všechno jsem platila ,pak najednou přestala téct teplá voda,což se mi při měsíční platbě 10000,-synovi nelíbilo,muž se přece jen po nehodě musí třeba 3×osprchovat.A kuchyň si museli udělat znova nahoře, protože už jsem to nevydržela.Oběd nám vozí,muž si z lednice bere co chce,na co má chuť, docela pookřál.Nádobí co mi vyházeli postupně doplňuju,taky ho moc nepotřebuju.Jednoduchý jídla o víkendu si uděláme a nikdo mi nenadává když mi něco upadne.