Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#168252
Petrs01

    Těžké téma tady zase… Mirko, když to nemůžeš ovlivnit, když víš, že si to vedle stejně zařídí po svém… tak je nech. R. slinivky je jedna z nejhorších, prakticky bez šance, zato s pořádnýma bolestma. Dokážeš si představit říct větu „proboha ať už máma umře“? Tak já ji zažila v reálu. Měli ji doma dokud to šlo, na posledních asi 14 dní šla do hospicu, protože potřebovala neustále silné léky proti bolesti a morfium ti domů nikdo nedá. I přes ně trpěla. Jo a strašně se ke konci zavodňovala, každý týden z ní vypouštěli litry tekutiny. Takže napíšu to hnusně, ale přeju otci, aby rychle zemřel na zápal plic. Ostatně pokud není úplně blbej, tak sám vidí, že to s ním jde z kopce a že na happyend to nevypadá. Možná se přetvařuje před máti?