Odpověď na: Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024 Odpověď na: Kecací jaro 2024

#168207
MirkaD

    Kimi-Kuskus to napsala hezky
    líbí se mi jak se pěkně staráš o Goliho,že si neřekneš,že už to nemá cenu…
    -Kuskus k tomu měla dovětek z rodiny
    tak já mám taky jedn…
    brácha Martina bude mít za rok 50,tak mu otec Martina chce dát dárek už ted…
    naprosto mega drahej dárek…
    tak říkám Martinovi-se smíchem-že oba máme 50 za 2 roky,tak,jestli by jsme nemohli taky dostat mega drahý dárky už ted???
    to aby otec ještě stihl vyloupit někde sejf…aby na ty drahý dárky měl 😀

    Thielli-co zoubeček??
    já mám furt nateklou hrču nad zubem..už 3 týden…a nemám to zatím jak řešit,kurna at už mi to praskne…:-(
    -jinak k batohům a věcem pro psy…
    nedám dopustit na sukni,vestu,a podzimní bundu co nosím i v zimně,vleze se mi pod ní zimní od Čajíka,
    vzadu do velkých kapes-čelenky,vodítka,hračky,i pidi flaštička se vleze,
    čelenky,nákrčníky,a dopředu pamlsky,klíče,a navrch mobil,peněženku
    jinak na ddelší trasy beru batůžek…
    z hraček beru vždy jen míček/plyšáčka…pidi hračky,
    pullery mi upklavaly….