Fóra › Ostatní › Kecací jaro 2024 › Odpověď na: Kecací jaro 2024
Kimi-Kuskus to napsala hezky
líbí se mi jak se pěkně staráš o Goliho,že si neřekneš,že už to nemá cenu…
-Kuskus k tomu měla dovětek z rodiny
tak já mám taky jedn…
brácha Martina bude mít za rok 50,tak mu otec Martina chce dát dárek už ted…
naprosto mega drahej dárek…
tak říkám Martinovi-se smíchem-že oba máme 50 za 2 roky,tak,jestli by jsme nemohli taky dostat mega drahý dárky už ted???
to aby otec ještě stihl vyloupit někde sejf…aby na ty drahý dárky měl 😀
Thielli-co zoubeček??
já mám furt nateklou hrču nad zubem..už 3 týden…a nemám to zatím jak řešit,kurna at už mi to praskne…:-(
-jinak k batohům a věcem pro psy…
nedám dopustit na sukni,vestu,a podzimní bundu co nosím i v zimně,vleze se mi pod ní zimní od Čajíka,
vzadu do velkých kapes-čelenky,vodítka,hračky,i pidi flaštička se vleze,
čelenky,nákrčníky,a dopředu pamlsky,klíče,a navrch mobil,peněženku
jinak na ddelší trasy beru batůžek…
z hraček beru vždy jen míček/plyšáčka…pidi hračky,
pullery mi upklavaly….